Limitovaná edícia Wellness CuteBoxu 18+✨

Po viac než roku pre Vás znova máme limitovanú edíciu ✨Wellness✨ CuteBox (18+), ktorý ste si tak veľmi želali po tom, čo ste posledný Wellness CuteBox vypredali v rekordne krátkom čase!💗 Limitovaný CuteBox obsahuje päť produktov v hodnote 150 eur, ktoré sú určené pre starostlivosť o pleť, pokožku & vlasy. To však nie je všetko – opäť sme urobili odvážny krok, aby sme sa venovali často prehliadanému aspektu pohody.

Wellness CuteBox je špeciálne vytvorený pre ženy vo veku od 18 rokov a dodá Vašej rutine starostlivosti o seba štipku vzrušenia vďaka vibrátoru Bria značky Natural Glow.👀 Veríme, že sexuálne zdravie je neoddeliteľnou súčasťou fyzickej a duševnej pohody a preto dúfame, že začlenením tohto prvku do nášho Wellness CuteBoxu prispejeme k odstráneniu stigiem. 

BRIA je

💗je 100% vodeodolná

💗je tichá a diskrétna

💗je zo silikónu bezpečného pre telo

💗má 7 výkonných nastavení

Na záver veríme že, keď rozbalíte náš Wellness CuteBox tak vnesiete do Vašich rituálov starostlivosti o seba iskru vzrušenia a oddychu. Nech každý starostlivo vybraný výrobok prispeje k chvíľam radosti, uvoľnenia a hlbšiemu pochopeniu vlastnej pohody. Na vychutnávanie veľkých aj malých radostí, ktoré život ponúka.💖✨

nakupuj tu