Ako na správne kontúrovanie?

V májovom CuteBoxe ste si tento mesiac mohli nájsť aj obojstrannú kontúrovaciu tyčinku Carter Beauty, ktorá jasne zadefinuje kontúry Vašej tváre!💖

Kontúrovanie je medzi vizážistami už desaťročia obľúbenou technikou – a má to svoj dôvod. Kontúrovanie dokáže vylepšiť akýkoľvek vzhľad líčenia tým, že dodá hĺbku a rozmer črtám tváre a štruktúre kostí – od zvýraznenia lícnych kostí cez tvarovanie čeľuste až po zdôraznenie jedinečného tvaru tváre. Hoci sa môže zdať, že zvládnutie tejto techniky líčenia je príliš ťažké, nie je to až tak zložité, ako sa môže zdať – verte nám.🙏

Viete však, ako nato ? Aká je najrýchlejšia a najefektívnejšia metóda?👀

KROK 1

Naneste podkladovú bázu & Váš obľúbený make-up

Najprv začnite líčenie ako zvyčajne – hydratačným krémom, podkladovou bázou a make-upom. TIP od nás – použite liftingový krém Dr. Facelift & podkladovú bázu Jecca Blac z marcového CuteBoxu. 

KROK 2

Teraz prichádza na rad obojstranná kontúrovacia tyčinka Carter Beauty z májového CuteBoxu

Naneste kontúrovaciu tyčinku tmavšou stranou na miesta, ktoré chcete zadefinovať. Zvyčajne je to po stranách čela, pozdĺž spodnej časti nosa, pod čeľustnou kosťou a tesne pod vysokými bodmi líc. Následne použite štetec alebo beauty blender a rozotrite kontúry smerom do hora. 

KROK 3

ROZJASNENIE PLETI

Následne naneste druhou stranou kontúrovacej tyčinky Carter beauty rozjasňujúci korektor pod kontúry aby sa tieň zdôraznil a kontúry boli výraznejšie. 

KROK 4

FINÁLNY VÝSLEDOK

Na záver pridajte líčka (napríklad minerálnu lícenku Paese z februárového CuteBoxu) & rozjasňovač (paletku rozjasňovačov značky Gosh ste si mohli nájsť v decembrovom CuteBoxe). Hotový make-up už len zafixujte fixačným sprejom a voilá – hotový look je na svete!