0

Vyberte stranu

VYBER SI SVOJ VARIANT

JEDNORÁZOVO

Pre tých, ktorí chcú náš CuteBox najprv odskúšať, ponúkame možnosť jednorázovej objednávky. Vo vnútri nájdeš 5 rozdielnych produktov svetových značiek. Veľkosti produktov môžu byť rôzne a vyberáme ich starostlivo tak, aby ťa potešili.

18,99 €

PREDPLATNÉ NA 3 MESIACE

POŠTOVNÉ ZADARMO

Objednaj si naše predplatné na 3 mesiace a využí výhodu doručenia zdarma! Okrem toho ako darček obdržíš kazetku kozmetiky Anaaka. Každý mesiac po dobu 3 mesiacov ti bude až k dverám doručený úplne nový dizajn krabičky, kde vždy nájdeš 5 rozdielnych produktov svetových značiek.

3 x 18,99 €

PREDPLATNÉ NA 6 MESIACOV

POŠTOVNÉ ZADARMO

+ ZVÝHODNENÁ CENA

Objednaj si naše predplatné na 6 mesiacov a využi výhodu zvýhodnenej ceny a doručenia zdarma! Okrem toho ako darček obdržíš kazetku kozmetiky Anaaka. Každý mesiac po dobu 6 mesiacov ti bude až k dverám doručený úplne nový dizajn krabičky, kde vždy nájdeš 5 rozdielnych produktov svetových značiek.

6 x 17,99 €

MESAČNÉ PREDPLATNÉ

Chcete si užívať predplatné CuteBoxu bez toho, aby ste museli platiť plnú sumu dopredu? Teraz máš šancu využiť výhody mesačného predplatného. Každý mesiac Ti automaticky strhne platbu za CuteBox a o nič sa nemusíš starať ďalej. Výhodou tohto predplatného je aj zadarmo poštovné.

18,99 €

 

CUTEBOX FOR MEN

Veríme, že starostlivosť o seba nemusí byť náročná ani pre pánov. Preto sme pripravili limitovanú edíciu boxu pre mužov so 6 kozmetickými produktami. CuteBox Vám pomôže objaviť úplne nové produkty a značky pre pánov, ktoré si zamilujete. Predstavíme Vám skvelé výrobky špičkových značiek, ktoré si vyskúšate v pohodlí vášho domova. Nájdete tam všetko cez kozmetiku na tvár, bradu a telo. Obdarujte svoju polovičku, ocina, alebo len tak kamaráta CuteBoxom pre mužov, ktorý má hodnotu 90 eur.

23,90 €

FEBRUÁROVÝ CUTEBOX

👇🏼Februárový CuteBox Vám priniesol👇🏼
💖 @btan.rocks opalovací mist na telo a tvár v hodnote 15€
💖 @bellapierreofficial púdrový rozjasňovač v hodnote 15€
💖 @paese.slovensko lak na nechty v hodnote 6€
💖 @nirebeauty štetec na tvár v hodnote 17,95€
💖 @minetanbodyskin kávový scrub v hodnote 10€

10,99 €