FAQ

Objednávka & doručenie

Kedy bude moja objednávka odoslaná?

Všetky objednávky sú odosielané do 3 – 4 pracovných dní od dátumu potvrdenia objednávky. V prípade, že ste si zakúpili predplatné, bude krabička odoslaná každý 10. deň v mesiaci.

Aká je cena poštovného?

Cena poštovného sa odvíja od zvoleného spôsobu dopravy. Pri doprave cez Slovenskú poštu je cena 2€. Pri doprave cez kuriéra je cena 3,50€. Pri doprave cez Zásielkovňu je cena 2,50€.

Doručujete aj do Českej republiky?

Áno, doručujeme aj do Českej Republiky.

Čo robiť v prípade ak mi nebol doručený potvrdzujúci e-mail o objednávke?

E-mail s potvrdením o objednávke je odosielaný automaticky prostredníctvom nášho systému. V prípade, že sa vám e-mail nezobrazuje v hlavnej pošte, skontrolujte si prosím vašu spamovú schránku alebo správnosť vami zadanej e-mailovej adresy. Ak ste ju omylom zadali nesprávnu, neváhajte nás kontaktovať na adrese hello@cutebox.sk, aby sme spolu vyriešili tento problém a poslali vám nové potvrdenie o objednávke čo najskôr.

Je možné dostať faktúru na firmu?

Áno! Pri objednávke stačí zakliknúť tlačítko Nákup na firmu, zadať všetky fakturačné údaje firmy a faktúru Vám následne vystavíme na firmu.

Ako vytvorím objednávku na vašom e-shope?

Postup je veľmi jednoduchý a netrvá dlho! Hore v menu kliknete na sekciu box, následne sa vám zobrazí stránka kde si môžete zvoliť svoju variantu boxu, po kliknutí budete presmerovaní na stránku vybranej varianty a box si jednoducho vložíte do nákupného košíka.

Taktiež vám ponúkame možnosť odoslania krabičky ako darček. Je to skvelý spôsob ako prekvapiť svojho blízkeho.
Následne prejdete do pokladne, kde vyplníte všetky údaje, vyberiete spôsob platby a potvrdíte svoju objednávku.

Box

Čo nájdem v boxe?

Tešiť sa môžete na 5 produktov tej najlepšej pleťovej, telovej, dekoratívnej či vlasovej kozmetiky. Každý mesiac na vás čakajú nové prekvapenia.

Ako mám používať produkty z boxu?

Každý z boxov obsahuje informačný letáčik so zoznamom produktov a pokynov na používanie. Každý produkt má na sebe zoznam zložiek, ktorý si je pred použítím potrebné dôkladne preštudovať

Zapáčil sa mi produkt v CuteBoxe. Kde si ho môžem znova zakúpiť?

To nás veľmi teší! V každej krabičke CuteBox je priložený informačný leták, v ktorom nájdete firmu a web stránku každého produktu. Dajte nám vedieť na sociálnych sieťach, ktorý produkt ste si zamilovali!

Dá sa krabička objednať ako darček?

Samozrejme, náš CuteBox je ideálnym darčekom, ktorý zaručene poteší. Stačí uviesť dodaciu adresu a telefónne číslo tvojho blízkeho. Šetríme životné prostredie a faktúry posielame prostredníctvom e-mailu. Preto sa nemusíte báť, že sa obdarovaný dozvie cenu.

Ako krabička vyzerá?

Krabička má jednotné rozmery : 18×12,5×5 cm. Jej dizajn pravidelne obmieňame, a preto sa každý mesiac môžete tešiť na úplne nový. Krabička je navrhnutá a vyrobená špeciálne pre Vás a nikdy inde ju nekúpite.

Platba

Ako môžem zmeniť adresu (fakturačnú a doručovaciu) ?

Vo svojom zákazníckom účte si kliknete na kolónku Adresy, kde si môžete svoju adresu upraviť a aktualizovať.

Nemôžem sa prihlásiť do svojho účtu, ako mám postupovať ?

Ak ste zabudli svoje heslo, stačí kliknúť na kolónku  “Zabudol som heslo”. Po zakliknutí sa vám objaví formulár, kde zadáte svoju e-mailovú adresu, na ktorú Vám obratom bude zaslaný email s možnosťou zadania nového hesla.

Nenašli ste čo ste hľadali? Obráťte sa na našu zákaznícku podporu v sekcii kontakt.