Samoopalovacie sérum z júnového CuteBoxu!

Neexistuje nič také, ako bezpečné opalovanie. Opalovanie pleti je však o to problematickejšie – vystavujete sa riziku začervenania, šúpania, vzniku fľakov a poškodeniu kožnej bariéry. Našťastie, najnovší vývoj v oblasti samoopaľovacích technológií viedol k uvedeniu veľkého množstva produktov, ktoré Vám zabezpečia bronzovú pleť počas celého roka a bez vystavenia škodlivým lúčom slnka.☀️Opaľovacie sérum nie je v roku 2023 už žiadnou novinkou. Ak však hľadáte samoopalovacie sérum, ktoré má dobré zloženie, neupcháva póry a FUNGUJE, možno budete chcieť čítať ďalej.👇🏻

Júnový CuteBox ti prináša must-have protizápalové, omladzujúce a opaľovacie sérum na tvár vytvorené zo zmesi megahydratačnej kyseliny hyalurónovej a vyživujúcich vitamínov A, C, B3 a E austrálskej značky Mine Tan Body Skin. Zjednodušene povedané je to produkt, ktorý funguje ako sérum a zároveň dodá vašej tvári prirodzené bronzové opálenie bez oranžového nádychu.😍✔️

Mnohé si možno kladiete otázku, ako sa takéto sérum používa? Pozrime sa na pár tipov & trikov na dosiahnutie bezchybného opálenia tváre. 

  1. Prvým krokom, ktorý nesmieme vynechať je rozhodne peeling pleti (žeby #sneakpeek n.2 júnového CuteBoxu?). Pomôže Vám odstrániť odumreté a suché čiastočky pokožky a vyhladiť štruktúru pleti aby sa sérum nanášalo čisto a rovnomerne. 
  2. Po peelingu naneste hydratačný krém bez obsahu oleja, aby ste pokožku hydratovali a zabránili jej vysušeniu. Je dôležité, aby ste pred opaľovaním na pokožku nenanášali žiadne prípravky na báze oleja, pretože olej vytvorí bariéru, ktorá blokuje vytvorenie bronzového efektu.
  3. Sérum si končekami prstov jemne vmasírujte do pokožky tváre, krku a dekoltu.
  4. Po nanesení si nezabudnite umyť ruky a už len vyčkajte pár hodín na dokonalý bronzový look!

Tak čo, kto pridá toto sérum do svojej skin-care rutiny?💖