K predplatnému doprava zadarmo
Každý mesiac 5 skvelých produktov
Doručenie na Slovensko aj Česko

Táto vôňa…sme závislé.🤤

Táto vôňa…sme závislé.🤤

Nie je doslova nič lepšie, ako keď vám niekto povie: „Krásne voniaš.“🤤Je to kompliment, ktorý vám vyčarí úsmev od ucha k uchu po zvyšok dňa.🤩 Preto sme Vám do májového CuteBoxu zabalili telový krém gréckej značky Nostrum, pri ktorom nemožno poprieť, že tento krém u tých, ktoré ho máte doma vyvoláva rozruch!💖 Jeho vôňa je božská, jemná ako z luxusného spa. Je úplne opojná a naozaj vyvolala „voňavé šialenstvo“, keď sa prvé CuteBoxy dostali k Vám do rúk.✨ 

Tento bohatý, vyživujúci krém, ktorý do vašej kúpeľne prinesie kúsok luxusu, pokožku vyživí, spevní a posilní. Obsahuje argánový a olivový olej vďaka čomu pokožka ostane hydratovaná, jemná a prevoňaná. Obsahuje tiež až 94% zložiek prírodného pôvodu a neobsahuje parabény, silikóny, minerálne oleje ani žiadne iné zložky škodlivé našej pokožke. 

A aké sú výhody pravidelného používania telových krémov?

Udržuje pokožku hladkú a pružnú🔥

Pravidelné používanie telového krému pomáha vyživovať a hydratovať pokožku. Znižuje tiež pravdepodobnosť starnutia a pomáha pokožke cítiť sa zrelaxovane. 

Bojuje proti suchým miestam👊🏼

Máte starnúce ruky alebo drsné a suché miesta na rôznych častiach tela? Pravidelné používanie Vám pomôže vyriešiť všetky Vaše starosti. Ak je Vaša pokožka drsná, aplikácia telového krému pomôže pokožku hydratovať a udrží ju pružnú.

Obnovuje pružnosť pokožky💪🏼

Používanie telového krému pomáha zlepšiť pružnosť pokožky na rôznych častiach tela, napríklad na stehnách, rukách a bruchu. Ak budete telový krém používať pravidelne, všetky Vaše problémy s pokožkou sa vyriešia a Vaša pokožka bude pevnejšia.

Rozžiarená pokožka✨

Nechceli by ste vlastniť telový krém, po ktorom sa budete cítiť sviežo a šťastne? Telové krémy sú známe aj svojimi rozjasňujúcimi vlastnosťami, pretože pomáhajú odstraňovať mdlú pokožku, odumreté bunky a omladzujú podkožné tkanivá.

Krásne Vás prevonia💕

Pocit telového krému na celom tele je pocit, ktorý je pre vás uvoľňujúci a upokojujúci. Nanášanie telového krému Vám pomáha starať sa o svoje telo a okrem toho, že po ňom budete krásne voňať tak aj vyhladzuje štruktúru pokožky.

Ak vo svojej rutine nepoužívate telové krémy pravidelne, môže sa stať, že Vaša pokožka bude vysušená a bude mať vyššiu tentenciu starnúť predčasne. To isté sa týka aj rúk – ak nechcete, aby rýchlo starli, a chcete, aby zostali mladé a hladké, nezabúdajte na to, aby telový krém bol súčasťou vašej dennej rutiny starostlivosti o celé telo.🫶🏼